Moderní datová centra poskytují dostatečný výpočetní výkon, flexibilitu a vysokou dostupnost služeb např. pro Cloud Computing bez ohledu na to, kde se momentálně nacházejí jeho uživatelé. Výhodou takto řešených datových center je zejména jeho škálovatelnost, bezpečnost a zjednodušená správa, což přináší zákazníkovi nejen snížení provozních nákladů, ale i celkových nákladů na provoz datového centra (TCO).

S rostoucími nároky na centralizaci dat převládl v oblasti SAN (Storage Area Network) sítí protokol Fiber Channel (FC), v poslední době též jeho modifikace pro prostředí konvergovaného Ethernetu - Fibre Channel over Ethernet (FCoE). Propojováním LAN Ethernet prostředí se SAN sítěmi přináší nový konecpt jednotné infrastruktury v datových center tzv. Unified Fabric.

S pojmem virtualizace se tradičně setkáváme jak v oblasti serverů, nově i u storage infrastruktury a v neposlední řadě i na úrovni uživatelských desktopů.

Společnost Networksys a.s. nabízí návrh, konzultace, implementaci a následný servis Vašeho datového centra. Spolupracujeme s technologickými lídry v této oblasti: se společnostmi Cisco Systems a HP, dále EMC a NetApp v oblasti storage a v oblasti virtualizace serverů a desktopů se společností VMware.

 

Výběr informací z newsletterů:

Konference e-infrastruktury CESNET

Konference e-infrastruktury CESNET, proběhne online již od příštího úterý, tedy v termínu 20. - 22. 4. 2021.

Oznámení o ukončení prodeje firewallů Cisco ASA5506, ASA55508 a ASA5516

Oznámení o ukončení prodeje firewallů Cisco ASA5506, ASA55508 a ASA5516

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"