Moderní datová centra poskytují dostatečný výpočetní výkon, flexibilitu a vysokou dostupnost služeb např. pro Cloud Computing bez ohledu na to, kde se momentálně nacházejí jeho uživatelé. Výhodou takto řešených datových center je zejména jeho škálovatelnost, bezpečnost a zjednodušená správa, což přináší zákazníkovi nejen snížení provozních nákladů, ale i celkových nákladů na provoz datového centra (TCO).

S rostoucími nároky na centralizaci dat převládl v oblasti SAN (Storage Area Network) sítí protokol Fiber Channel (FC), v poslední době též jeho modifikace pro prostředí konvergovaného Ethernetu - Fibre Channel over Ethernet (FCoE). Propojováním LAN Ethernet prostředí se SAN sítěmi přináší nový konecpt jednotné infrastruktury v datových center tzv. Unified Fabric.

S pojmem virtualizace se tradičně setkáváme jak v oblasti serverů, nově i u storage infrastruktury a v neposlední řadě i na úrovni uživatelských desktopů.

Společnost Networksys a.s. nabízí návrh, konzultace, implementaci a následný servis Vašeho datového centra. Spolupracujeme s technologickými lídry v této oblasti: se společnostmi Cisco Systems a HP, dále EMC a NetApp v oblasti storage a v oblasti virtualizace serverů a desktopů se společností VMware.

 

Výběr informací z newsletterů:

Cisco Smart Portal

Se zavedením servisního modelu Partner Support Service rozšiřuje společnost Cisco své služby a přináší pro své zákazníky chytré nástroje pro správu, analýzu a rozvoj sítí - tzv. Smart Services.

Představení přepínače řady Nexus 6000

Přepínač řady Nexus 6000 je nová fixní platforma nabízející vysokou hustotu L2 či L3 40G interface s podporou Ethernetu a FCoE (Fiber Channel over Ethernet).

Směrovač Cisco ASR 9001 již lze objednat

Dlouho očekávaný agregační směrovač ASR 9001 je možné objednat. Nabízí propustnost 120 Gbit/s full-duplex ve 2RU chassis.

Cisco Unified Access

Společnost Cisco představila svoji vizi konvergované sítě s cílem sjednotit drátovou, bezdrátovou a VPN komunikaci do jednotné platformy.

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"