Profil společnosti Networksys a.s.

 

V oblasti komunikačních a síťových technologií se pohybujeme již od roku 1991

 

Naše společnost působí dlouhodobě v oblasti komunikačních a síťových technologií, tj. již od roku 1991, kdy byla založena. Předmětem činnosti společnosti je návrh a realizace řešení počítačových sítí a datových center. Součástí činnosti jsou i dodávky aktivních prvků a poskytování služeb s přidanou hodnotou. V posledních letech se společnost specializuje převážně na přepínání a směrování v počítačových sítích, bezpečnost síťových řešení, bezdrátové sítě, unified communications a datová centra.

 

Společnost Networksys a.s. se v oblasti síťových technologií dlouhodobě orientuje na produkty společnosti Cisco Systems, Inc., předního světového výrobce produktů pro datové a multimediální komunikace.

 

Od svého založení v roce 1991 je obchodním partnerem Cisco Systems, Inc. a to dokonce historicky prvním na českém trhu! Naše společnost byla od roku 2005 certifikovaný Cisco Silver Partner a od roku 2015 je certifikovaný Cisco Gold Partner.

 

V oblasti datových center se společnost orientuje na produkty dalších předních výrobců komponentů datových center a je partnerem VMware, Dell EMC a NetApp.

 

Výběr informací z newsletterů:

Sdružení CESNET Vás zve na seminář o bezpečnosti sítí a služeb 2022

Kdy: 8. 3. 2022, 9.00-15.00

 

Kde: Online - ZOOM/YouTube

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"