Aktuality

3.12.2019 Společnost Networksys a.s. pořádala tradiční předvánoční setkání se svými obchodními partnery, tentokrát v Billiard klubu Harlequ´in Praha. Po kulečníkové exhibici  a turnaji následoval výborný raut. Věříme, že se všichni skvěle bavili a těšíme se na další společná setkání.

    

2.10. 2019 - Společnost Networksys a.s. pořádala podzimní obchodně technický seminář pro své zákazníky. Seminář se konal  v prostorách WELLNESS HOTELU STEP. V prezentační části představili zástupci naší společnosti a Cisco novinky z oblastí: Routing a switching, DNA Assurance, Wi-Fi a collaboration, Cisco security. Poté následovala společenská část, kdy měli zákazníci možnost si vyzkoušet hru golfu a soutěžit v nejbližší příhře a nejdelším odpalu.

    

 

 

22.5.2019 - Společnost Networksys a.s. pořádala jarní obchodně technický seminář pro své zákazníky, tentokrát v prostorách Praga Areny Kart Indoor v Horních Počernicích. V prezentační části představili zástupci naší společnosti, společnosti Cisco a společnosti ALEF Distribution s.r.o. novinky z oblastí: DNA licence – snadno a bezpečně, Novinky v řadě Cisco Catalyst 9000, Bezdrátové novinky, Cisco HyperFlex alias DC in a box a NetApp update. Ve společenské části se zákazníci mohli utkat v závodech na motokárách.

     

 

28.11.2018 - Naše společnost pořádala tradiční předvánoční setkání se svými obchodními partnery, tentokrát ve Středověké krčmě Anno Domini 1471 v Čermákově ulici na Vinohradech. K vynikajícímu dobovému jídlu a pití zajišťovali skvělou zábavu v průběhu večera orientální tanečnice, kartářka, věštkyně a tanečnice s ohňovou show. Věříme, že se všichni skvěle bavili a těšíme se na další společná setkání.

   

  

12.11.2018 - Společnost Networksys a.s. prošla náročným recertifikačním auditem a úspěšně obhájila nejvyšší partnerskou úroveň Cisco Gold Certified Partner.


16.10.2018 - Společnost Networksys a.s. pořádala podzimní technický a obchodní seminář pro své klienty. Seminář se konal v prostorách Galerie Café Louvre. V prezentační části informovali zástupci naší společnosti, F5 a CISCO o tématech: Servisní služby a licencování, Bezpečné sítě - základní kámen infrastruktury, Bezpečný přístup k aplikacím a také proběhla praktická ukázka nasazení SDA. Poté následovala společenská část, ve které proběhla řízená degustace piv. 

Videozáznam živého dema SD Acces.

     

 

29.5.2018 - naše společnost pořádala jarní obchodně technický seminář pro své zákazníky, tentokrát v prostoru lukostřelnice Jasa Archery Direct v Praze 4. V prezentační části představili zástupci společností novinky z oblastí: Enterprise technologie, Cisco DNA, Zkušenosti s intuitivní sítí, Cisco Umbrella a novinky v DC. Poté následovala společenská část, ve které si všichni mohli vyzkoušet střílení z luků a kuší a také si mohli v obou disciplínách zasoutěžit.

    

 

6.12.2017 - společnost Networksys a.s. pořádala tradiční předvánoční setkání se svými obchodními partnery v klubu Infinity. Zde si všichni mohli vyzkoušet namíchat drink pod vedením zkušeného barmana. Věříme, že se všichni skvěle bavili a těšíme se na další společná setkání.

    

 

17.10.2017 - naše společnost pořádala podzimní obchodně technický seminář pro své zákazníky, tentokrát v prostorách curlingové haly v Roztylech. V prezentační části představili zástupci naší společnosti a Cisco novinky z oblastí: The New Era of Networking, bezpečnost a service providers. Poté následovala společenská část, kdy měli zákazníci možnost si vyzkoušet hru a utkat se v curlingovém turnaji.

   

 

10.5.2017 - naše společnost pořádala jarní obchodně technický seminář pro své zákazníky, tentokrát v prostorách společnosti Cisco Systems. V prezentační části představili zástupci společností novinky z oblastí Bezpečnosti a Spark (Board) a zástupci Cisco z oblastí Evoluce Cisco řešení pro campusové sítě a Virtualizace infrastruktury v datovém centru. Poté následovala společenská část v prostorách Bowlingu Celnice, kde se zákaznici měli možnost utkat v bowlingovém turnaji.

        

 

6.12.2016 – společnost Networksys a.s. pořádala tradiční předvánoční setkání se svými obchodními partnery, tentokrát s divadelním představením Sežeňte Mozarta! ve studiu Ypsilon ve Spálené ulici. Po představení následoval výborný raut. Věříme, že se všichni skvěle bavili a těšíme se na další společná setkání.

5.10.2016 - naše společnost pořádala podzimní obchodně technický seminář pro své zákazníky, tentokrát v prostorách Caravan Metropol Karting v Praze na Zličíně. V prezentační části představili zástupci naší společnosti a Cisco novinky z oblastí: Enterprise networks – R&S, WiFi, ISE update, IOS-XE 16.x a Infrastruktura datového centra jako služba (IaaS). Poté následovala společenská část, kdy měli zákazníci možnost utkat se v závodech na elektro-motokárách.

 

       

 

22.8.2016 - naše společnost byla úspěšně recertifikována v programu Cisco Gold Certified Partner. Splnila veškeré požadavky kladené společností Cisco na tuto partnerskou úroveň, zejména nároky na odbornou způsobilost lidských zdrojů, specializace společnosti, procesy implementované ve společnosti a spokojenost svých zákazníků.

25.5.2016 - společnost Networksys a.s. pořádala jarní obchodně technický seminář pro své zákazníky, znovu v prostorách hotelu Čechie. V prezentační části představili zástupci naší společnosti a Cisco novinky z oblastí: Enterprise technologie, Hyperflex, DC a Cisco security. Poté následovala společenská část, kdy měli zákazníci možnost si vyzkoušet hru golfu a soutěžit v nejbližší příhře a nejdelším odpalu. 

19.4.2016 - naše společnost partnerem konference Cisco TechDay 2016.

Naše společnost se stala i v letošním roce technologickým partnerem největší Cisco konference v ČR. Konference letos nazvaná Cisco TechDay, která se konala dne 19.4. v hotelu Clarion ve Vysočanech, navázala na konference Cisco Connect pořádané v minulých letech. Do programu přednášek přispěl Michal Fikejs s přednáškou „Návrh bezdrátových sítí pro real-time aplikace“. Zástupci naší společnosti se zúčastnili první části studentského JobFairu.

 

       

 

3.12.2015 – naše společnost pořádala tradiční předvánoční setkání se svými obchodními partnery, tentokrát v rytířském sále hotelu Kampa ve Všehrdově ulici. K vynikajícímu jídlu a pití zajišťovali velkolepou show známí profesionální šermíři ze skupiny Merlet. Věříme, že se všichni skvěle bavili a těšíme se na další společná setkání. Fotografie z akce naleznete zde.

21.10.2015 - naše společnost pořádala podzimní obchodně technický seminář pro své zákazníky, tentokrát v prostorách curlingové haly v Roztylech. V prezentační části představili zástupci naší společnosti a Cisco novinky z oblastí: podnikové sítě  - Enterprise management 3.0, principy SDN, Bezpečnost a DC - ASA, ScanSafe a UCS. Poté následovala společenská část, kdy měli zákazníci možnost si vyzkoušet hru a utkat se v curlingovém turnaji.

8.10.2015 - naše společnost získala ocenění „Partner of the year – Data Center“ od společnosti Cisco Systems za úspěšně realizované projekty v oblasti datových center v Cisco FY 2015.

 

ocenění Data Centra

21.9.2015 - naše společnost získala certifikaci Cisco Gold Certified Partner. Společnost splnila veškeré požadavky kladené společností Cisco na tuto nejvyšší partnerskou úroveň, zejména nároky na odbornou způsobilost lidských zdrojů, specializace společnosti, procesy implementované ve společnosti a spokojenost svých zákazníků.

3.6.2015 - naše společnost úspěšně splnila všechny požadavky a získala novou specializaci Cisco Advanced Service Provider Architecture.

28.3.2015 - naše společnost úspěšně splnila všechny požadavky a získala novou specializaci Cisco Advanced Security Architecture.

11.1.2015 - naše společnost úspěšně splnila všechny požadavky a získala novou specializaci Cisco Advanced Enterprise Networks Architecture.

14.10.2014 - naše společnost pořádala podzimní obchodně technický seminář pro své zákazníky, tentokrát v prostorách společnosti Cisco. V prezentační části představili zástupci společností novinky z oblastí Enterprise Networks a Data Center a zástupci Cisco z oblastí WLAN a ACI. Poté následovala společenská část v prostorách Bowlingu Celnice, kde se zákaznici měli možnost utkat v bowlingovém turnaji.

 

                 

12.6.2014 - naše společnost se stala obchodním partnerem společnosti Dell a může tak svým zákazníkům nabídnout řešení a produkty této společnosti.

3.6.2014 - naše společnost pořádala jarní obchodně technický seminář pro své zákazníky, tentokrát v prostoru lukostřelnice Jasa Archery Direct v Praze 4. V prezentační části představili zástupci společností novinky z oblastí Routing a Switching, WLAN, Unified Communications a Security. Zástupce Vysoké školy chemickotechnologické v Praze následně představil v rámci případové studie zkušenosti se zabezpečením přístupu protokolem 802.1x.

Poté následovala společenská část, ve které si všichni mohli vyzkoušet a zasoutěžit ve střílení z luků a kuší.

 

               

 4.4. – 5.4.2014 - naše společnost se podílela na 9. ročníku soutěže „Cisco Networking Academy Games“, který se konal na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze. Soutěže se zúčastnili budoucí IT specialisté – studenti středních a vysokých škol z celé republiky. Soutěž je určena pro studenty Cisco Networking Academy a probíhala ve čtyřech kategoriích. Naší společnost zastupoval Ing. Jiří Beneš, který měl přednášky na téma řešení bezdrátových sítí Cisco.

22.10.2013 - naše společnost pořádala podzimní obchodně technický seminář pro své zákazníky, tentokrát v prostoru KartAreal v Praze Olšanech. V prezentační části představili zástupci společností  novinky z oblastí Routing a Switching, WLAN a Prime Infrastructure, zástupce Vysoké školy báňské v Ostravě následně představil zkušenosti s implementací a provozem DC vybavených zařízením Cisco UCS a Nexus. Poté následovala společenská část, ve které se jezdilo a závodilo na nejvýkonnějších motokárách v Praze.

 

                      

 

24.7.2013 - naše společnost byla úspěšně recertifikována v programu Cisco Silver Certified Partner. Opět splnila veškeré požadavky kladené společností Cisco na tuto partnerskou úroveň, zejména nároky na odbornou způsobilost lidských zdrojů, specializace společnosti, procesy implementované ve společnosti a spokojenost svých zákazníků.

18.6.2013 - proběhl tradiční technický a obchodní seminář, který naše společnost uspořádala pro své zákazníky. Pro letošní jaro společnost zvolila prostory hotelu Čechie. Po prezentační části, ve které zástupci naší společnosti a CISCO představili řadu novinek z oblasti routingu/switchingu, virtualizace, bezpečnosti a bezdrátových sítí, následovala společenská část, ve které si všichni účastníci semináře mohli zahrát a zasoutěžit v golfu v golfové hale hotelu.

 

                    

          

 

10. - 11.4.2013 - naše společnost partnerem konference Cisco Connect 2013.

Naše společnost se stala i v letošním roce technologickým partnerem největší Cisco konference v ČR. Konference letos nazvaná Cisco Connect, která se konala dne 10. a 11.4. v hotelu Clarion ve Vysočanech, navázala na konference Cisco Expo pořádané v minulých letech. Zástupci naší společnosti představili na stánku „živé“ řešení Cisco Prime Infrastructure a Cisco Mobility Services Engine, které spravovalo bezdrátovou i drátovou infrastrukturu v místě konání konference. Do programu přednášek přispěli Ing. Josef Baloun s přednáškou „CESNET v akademické sféře“ a Ing. Jiří Beneš na přednášce „Konvergovaná pevná a bezdrátová LAN přístupová vrstva – nová architektura a produkty“.

 

                     

 

9.4.2013 - Naše společnost prezentovala na ISSS 2013.

Konference ISSS je již léta důležitým místem setkání špiček domácí politické scény, ministrů, zástupců veřejné správy z ČR i zahraničí, nezávislých odborníků nebo vysokých manažerů renomovaných firem a ani letošní ročník nebyl výjimkou.
Ing. Josef Baloun z naší společnosti vystoupil v bloku ICT v akademické sféře s prezentací "CESNET v akademické sféře". Obsah prezentace tvořilo představení sdružení CESNET a společnosti INTERCOM SYSTEMS a.s., stručný popis historie vzniku sítě CESNET2 a projektů Velké infrastruktury a EIGER a popis stávající DWDM a IP/MPLS sítě. Především byl zmíněn postup nasazení 100GE DWDM technologie, včetně pilotu a otestování předprodukční 100GE DWDM karty v síti CESNET2. Nakonec byly zmíněny konkrétní projekty, na kterých se sdružení CESNET podílí a kde 100GE technologie pomáhá jejich rozvoji. Prezentace je k dispozici na stránkách konference.

 

                      

 

 

28.1.2013 - naše společnost získala ocenění Customer Satisfaction Excellence. Jedná se o nejvyšší vyznamenání, které může partner dosáhnout v rámci partnerského kanálu Cisco programu. Toto vyznamenání dostala na základě vynikající spokojenosti zákazníků v dotaznících pro hodnocení spokojenosti zákazníků.

11.10.2012 - naše společnost pořádala podzimní technický a obchodní seminář pro své klienty. Seminář se konal v prostorách Masarykovy koleje v Dejvicích. V prezentační části informovali zástupci naší společnosti a CISCO o aktuálních novinkách převážně z oblastí routing a switching, wireless a security. Poté následovala společenská část, ve které se konala řízená degustace moravských a zahraničních vín.

 

       Seminář INTERCOM SYSTEMS     Seminář INTERCOM SYSTEMS     Seminář INTERCOM SYSTEMS

 

11.9.2012 - naše společnost získala členství v programu Authorized Technology Provider (ATP) pro produkt Identity Services Engine (ISE). Díky členství v tomto ATP programu může společnost INTERCOM SYSTEMS a.s. produkt Identity Services Engine (ISE) bez omezení nabízet a implementovat zákazníkům.

6.9.2012 - naše společnost získala další Cisco partnerskou specializaci - Advanced Routing and Switching. Aktuálně má tedy společnost INTERCOM SYSTEMS a.s. tyto specializace:

 

Advanced Security Specialization
Advanced Wireless LAN Specialization
Advanced Data Center Architecture Specialization
Advanced Routing & Switching Specialization

 

23. srpna 2012 - naše společnost úspěšně prošla recertifikačním auditem integrovaného systému řízení kvality a bezpečnosti informací ISO 9001:2008 a ISO/IEC 27001:2005. Společnost tím opět prokázala, že splňuje veškeré nároky kladené normou na řízení kvality a bezpečnost informací. Kopie certifikátů naleznete zde.

19.června 2012 - naše společnost pořádala jako každý rok jarní obchodní a technický seminář pro své klienty, tentokrát v prostorách střelnice Jasa Archery Direct. Po prezentační části, ve které zástupci naší společnosti a CISCO představili řadu novinek z oblastí routing a switching, VoIP a virtualizace, následovala společenská část, ve které si všichni účastníci mohli vyzkoušet střelbu z luků a kuší.

 

                  

 

26. května 2012 - naše společnost prošla úspěšně pravidelným recertifikačním procesem a potvrdila svůj statut Cisco Silver Partner. Splnila tak veškeré požadavky Cisco pro tuto partnerskou úroveň, jako jsou lidské zdroje, specializace společnosti, procesy implementované ve společnosti a spokojenost zákazníků.

17. dubna 2012 - naše společnost úspěšně splnila požadavky na Cisco specializace Advanced Security a Advanced Wireless LAN a tyto specializace jí byly přiznány i na další období.

3. dubna 2012 - naše společnost se i tento rok stala partnerem konference Cisco EXPO 2012, která se konala 25 a 26.4. V letošním roce byla naše společnost technologickým partnerem konference zaměřené na inteligentní služby sítí. Zde jsou k dispozici prezentace z konference, včetně prezentací našich zaměstnanců.

14. března 2012 - naše společnost nově získala specializaci od společnosti Cisco Systems v oblasti datových center Advanced Data Center Architecture Specialization. Nová specializace prokazuje kvalifikaci a odborné znalosti pro implementaci datacenterové architektury společnosti Cisco Systems.

Výběr informací z newsletterů:

Konference e-infrastruktury CESNET

Konference e-infrastruktury CESNET, proběhne online již od příštího úterý, tedy v termínu 20. - 22. 4. 2021.

Oznámení o ukončení prodeje firewallů Cisco ASA5506, ASA55508 a ASA5516

Oznámení o ukončení prodeje firewallů Cisco ASA5506, ASA55508 a ASA5516

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"