Směrovače této kategorie slouží pro připojení pobočkových sítí vzdálených lokalit. Poskytují integrované vlastnosti, tj. základní vlastnosti směrovače, bezdrátové vlastnosti, bezpečnostní vlastnosti, podporu video a hlasových aplikací.

Tyto směrovače se dodávají s jednotným tzv. univerzálním image, který obsahuje všechny dostupné vlastnosti. Výběr vlastností se provádí pomocí aktivace licencí. Hardwarově jsou tato zařízení mimo jiné vybavena Servisními moduly (SM), enhanced high-speed WAN interface kartami (EHWIC), interními servisními moduly (ISM), či bezdrátovými komponentami (např. 802.11n). Komunikace mezi jednotlivými moduly směrovače probíhá pomocí multigigabit fabric (MGF) a zvyšuje tak celkový výkon směrovače. Výhodou je možnost postupného upgradu základní desky, ta se nazývá modular services performance engine (SPE - používá se u nejvyšší řady pobočkových směrovačů). Díky podpoře EnergyWise lze řídit spotřebu zařízení připojených na PoE porty na integrovaném přepínacím modulu.

 

Více informací lze nalézt na následujících odkazech:

Cisco IOS IP Service Level Agreements - viz www.cisco.com/go/ipsla

Cisco Embedded Event Manager - viz www.cisco.com/go/eem

Cisco Embedded Packet Capture - viz www.cisco.com/go/epc

Cisco ISR G2 routers - viz www.cisco.com/go/isrg2

Cisco Cisco Generic Online Diagnostics (GOLD) - viz www.cisco.com/go/diagnostics

Cisco Locator/ID Separation Protocol (LISP) - viz www.cisco.com/go/lisp

 

Výběr informací z newsletterů:

Cisco Smart Portal

Se zavedením servisního modelu Partner Support Service rozšiřuje společnost Cisco své služby a přináší pro své zákazníky chytré nástroje pro správu, analýzu a rozvoj sítí - tzv. Smart Services.

Představení přepínače řady Nexus 6000

Přepínač řady Nexus 6000 je nová fixní platforma nabízející vysokou hustotu L2 či L3 40G interface s podporou Ethernetu a FCoE (Fiber Channel over Ethernet).

Směrovač Cisco ASR 9001 již lze objednat

Dlouho očekávaný agregační směrovač ASR 9001 je možné objednat. Nabízí propustnost 120 Gbit/s full-duplex ve 2RU chassis.

Cisco Unified Access

Společnost Cisco představila svoji vizi konvergované sítě s cílem sjednotit drátovou, bezdrátovou a VPN komunikaci do jednotné platformy.

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"