Přístupové přepínače v kampus sítích slouží k připojení koncových zařízení a je na ně kladen důraz vzhledem k bezpečnosti, dostatečnému počtu požadových portů atd. Kompaktní přístupové přepínače doplňují řadu přístupových přepínačů. Jsou vhodné do lokalit se zmenšeným prostorem, jako jsou například nemocnice, call centra apod. Vyznačují se svojí kompaktností, chlazením bez ventilátorů, nízkou spotřebou. Páteřní přepínače kampus sítí jsou určené do páteřní nebo distribuční části kampusové sítě. Vyznačují se modulárním designem, možností servisních modulů pro implementaci doplňkových služeb, větší škálovatelností a hardwarovou akcelereací.

 

Bližší informace lze nalézt na následujícíh odkazech:

Easy Virtual Network (EVN) - viz www.cisco.com/go/evn

Virtual Switching System (VSS) - viz www.cisco.com/go/vss

Trustsec - viz www.cisco.com/go/trustsec

StackWise Pluse - viz www.cisco.com/go/stackwise

StackPower - viz Configuration Guides na www.cisco.com/go/3750x

Výběr informací z newsletterů:

Cisco Smart Portal

Se zavedením servisního modelu Partner Support Service rozšiřuje společnost Cisco své služby a přináší pro své zákazníky chytré nástroje pro správu, analýzu a rozvoj sítí - tzv. Smart Services.

Představení přepínače řady Nexus 6000

Přepínač řady Nexus 6000 je nová fixní platforma nabízející vysokou hustotu L2 či L3 40G interface s podporou Ethernetu a FCoE (Fiber Channel over Ethernet).

Směrovač Cisco ASR 9001 již lze objednat

Dlouho očekávaný agregační směrovač ASR 9001 je možné objednat. Nabízí propustnost 120 Gbit/s full-duplex ve 2RU chassis.

Cisco Unified Access

Společnost Cisco představila svoji vizi konvergované sítě s cílem sjednotit drátovou, bezdrátovou a VPN komunikaci do jednotné platformy.

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"