Cisco Carrier Packet Transport (CPT) – jedná se o první Cisco Paketový Optický Transportní Systém (POTS) s podporou standardizované technologie MPLS-TP (Multiprotocol Label Switching Transport Profile). Zařízení CPT v sobě kombinují funkce DWDM, OTN, Ethernetu a MPLS-TP. Samozřejmostí je jednotné grafické rozhraní pro správu paketové a optické části sítě. Spojením CPT600 a CPT50 je možné vytvořit jeden agregační síťový prvek s centrální správou a to až do vzdálenosti 80km.

 

Opět se jedná o zařízení s vysokou spolehlivostí (carrier-class), rozšiřitelností a flexibilitou. Příkladem je možnost vytváření různých topologií (Hub & Spoke nebo kruhů). Obsahuje podporu hierarchického QoSu, podporu L2 služeb, MPLS-TP a MPLS.

Modely CTP systému:

-          Cisco Carrier Packet Transport (CPT) 600

-          Cisco Carrier Packet Transport (CPT) 200

-          Cisco Carrier Packet Transport (CPT) 50

 

Architektura Cisco POTS – příklad využití CPT systémů

Výběr informací z newsletterů:

Cisco Smart Portal

Se zavedením servisního modelu Partner Support Service rozšiřuje společnost Cisco své služby a přináší pro své zákazníky chytré nástroje pro správu, analýzu a rozvoj sítí - tzv. Smart Services.

Představení přepínače řady Nexus 6000

Přepínač řady Nexus 6000 je nová fixní platforma nabízející vysokou hustotu L2 či L3 40G interface s podporou Ethernetu a FCoE (Fiber Channel over Ethernet).

Směrovač Cisco ASR 9001 již lze objednat

Dlouho očekávaný agregační směrovač ASR 9001 je možné objednat. Nabízí propustnost 120 Gbit/s full-duplex ve 2RU chassis.

Cisco Unified Access

Společnost Cisco představila svoji vizi konvergované sítě s cílem sjednotit drátovou, bezdrátovou a VPN komunikaci do jednotné platformy.

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"