Virtualizace umožňuje optimalizovat infrastrukturu datového centra díky vícenásobnému využití fyzické vrstvy a umožnuje tak vyšší využití dostupných zdrojů. Virtualizovat lze dnes v podstatě na všech úrovních: na úrovni samotného fyzického hardware i na úrovni jednotlivých softwarových vrstev. Centrální management rozsáhlé infrastruktury, automatický provisioning a samoobslužné portály mohou přinést nemalou úsporu. Výsledkem takto navrženého virtualizovaného řešení je úspora jak investičních, tak i provozních nákladů.

Virtualizace serverů nabízí vyšší využití výkonu serverů i vyšší dostupnost. Umožňuje dosáhnout vysoké úspory nákladů a zároveň stabilnější a snáze řiditelný provoz. Změny nebo migrace ve virtuální infrastruktuře pak mohou probíhat pružněji a bezpečněji. Pro řešení virtuálních serverů nabízíme tradiční řešení od společnosti VMWare - platformu vSphere.

Pokud Vás zajímá kolik představuje úspora při přechodu na virtualizované řešení, tak přejděte na kalkulátor.

Virtualizace desktopů

Virtualizované desktopové řešení postavené na VMWare View představuje oproti klasickým PC v celkovém pojetí levnější, bezpečnější a mnohem efektivněji spravovatelnou alternativu. Virtualizace aplikací Vám umožní balíčkování, distribuci aplikací, jednodušší patchování, upgrady i testování.

Cloud

Zamýšíte-li poskytovat cloudovou infrastrukturu pro Vaše uživatele včetně samoobslužného portálu a automatického provisioningu, lze pro tento účel rovněž využít řešení VMware.

Zálohování a replikace

Veeam® Backup & Replication poskytuje výkonné, snadno použitelné a cenově dostupné obnovení virtualizovaných aplikací a dat. Nabízí zálohování a replikaci v rámci jednoho řešení, zvyšuje hodnotu záloh a mění zaběhlou představu ochrany dat pro virtuální prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V. Prostřednictvím jediné licence a jednotné konzoly můžete podporovat celou virtuální infrastrukturu s využitím špičkových funkcí, jako je okamžitá obnova na úrovni souborů a zjednodušená obnova virtuálních počítačů, škálovatelnost, zálohování a replikace 2 v 1, integrovaná deduplikace, centralizovaná správa a řada dalších funkcí. Nejsou zde žádné poplatky za aplikace ani za virtuální počítače a žádní agenti, které by bylo třeba licencovat, nasazovat nebo udržovat.

Výběr informací z newsletterů:

Konference e-infrastruktury CESNET

Konference e-infrastruktury CESNET, proběhne online již od příštího úterý, tedy v termínu 20. - 22. 4. 2021.

Oznámení o ukončení prodeje firewallů Cisco ASA5506, ASA55508 a ASA5516

Oznámení o ukončení prodeje firewallů Cisco ASA5506, ASA55508 a ASA5516

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"