Virtualizace umožňuje optimalizovat infrastrukturu datového centra díky vícenásobnému využití fyzické vrstvy a umožnuje tak vyšší využití dostupných zdrojů. Virtualizovat lze dnes v podstatě na všech úrovních: na úrovni samotného fyzického hardware i na úrovni jednotlivých softwarových vrstev. Centrální management rozsáhlé infrastruktury, automatický provisioning a samoobslužné portály mohou přinést nemalou úsporu. Výsledkem takto navrženého virtualizovaného řešení je úspora jak investičních, tak i provozních nákladů.

Virtualizace serverů nabízí vyšší využití výkonu serverů i vyšší dostupnost. Umožňuje dosáhnout vysoké úspory nákladů a zároveň stabilnější a snáze řiditelný provoz. Změny nebo migrace ve virtuální infrastruktuře pak mohou probíhat pružněji a bezpečněji. Pro řešení virtuálních serverů nabízíme tradiční řešení od společnosti VMWare - platformu vSphere.

Pokud Vás zajímá kolik představuje úspora při přechodu na virtualizované řešení, tak přejděte na kalkulátor.

Virtualizace desktopů

Virtualizované desktopové řešení postavené na VMWare View představuje oproti klasickým PC v celkovém pojetí levnější, bezpečnější a mnohem efektivněji spravovatelnou alternativu. Virtualizace aplikací Vám umožní balíčkování, distribuci aplikací, jednodušší patchování, upgrady i testování.

Cloud

Zamýšíte-li poskytovat cloudovou infrastrukturu pro Vaše uživatele včetně samoobslužného portálu a automatického provisioningu, lze pro tento účel rovněž využít řešení VMware.

Zálohování a replikace

Veeam® Backup & Replication poskytuje výkonné, snadno použitelné a cenově dostupné obnovení virtualizovaných aplikací a dat. Nabízí zálohování a replikaci v rámci jednoho řešení, zvyšuje hodnotu záloh a mění zaběhlou představu ochrany dat pro virtuální prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V. Prostřednictvím jediné licence a jednotné konzoly můžete podporovat celou virtuální infrastrukturu s využitím špičkových funkcí, jako je okamžitá obnova na úrovni souborů a zjednodušená obnova virtuálních počítačů, škálovatelnost, zálohování a replikace 2 v 1, integrovaná deduplikace, centralizovaná správa a řada dalších funkcí. Nejsou zde žádné poplatky za aplikace ani za virtuální počítače a žádní agenti, které by bylo třeba licencovat, nasazovat nebo udržovat.

Výběr informací z newsletterů:

Cisco Smart Portal

Se zavedením servisního modelu Partner Support Service rozšiřuje společnost Cisco své služby a přináší pro své zákazníky chytré nástroje pro správu, analýzu a rozvoj sítí - tzv. Smart Services.

Představení přepínače řady Nexus 6000

Přepínač řady Nexus 6000 je nová fixní platforma nabízející vysokou hustotu L2 či L3 40G interface s podporou Ethernetu a FCoE (Fiber Channel over Ethernet).

Směrovač Cisco ASR 9001 již lze objednat

Dlouho očekávaný agregační směrovač ASR 9001 je možné objednat. Nabízí propustnost 120 Gbit/s full-duplex ve 2RU chassis.

Cisco Unified Access

Společnost Cisco představila svoji vizi konvergované sítě s cílem sjednotit drátovou, bezdrátovou a VPN komunikaci do jednotné platformy.

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"