Z oblasti úložišť dat nabízíme řešení dvou předních výrobců - společností NetApp a EMC.

Řešení společnosti NetApp nabízí pro tyto účely tzv. unifikovanou storage s nativní podporou rodiny protokolů jak z oblasti SAN (Fibre Channelu over Ethernet, FC, iSCSI), tak z oblasti NAS - (NFS a CIFS) v rámci jednoho systému. Produktová řada V-Series navíc umožňuje využít stávající datová úložiště jiných výrobců jako back-end úložnou kapacitu, na které jsou nabízeny veškeré NetApp funkionality. Validované designy spolu se společností Cisco Systems zaručují ověřené, škálovatelné řešení pro datová úložiště.                       

                                 

 

Dalším partnerem pro storage řešení Vašeho datového centra je řešení postavené na produktech EMC, které nabízí řešení od malých výkonných, vysoce dostupných rovněž unifikovaných úložišť VNX a VNXe až po nejpokročilejší clusterová řešení typu VPLEX.

 

Výběr informací z newsletterů:

Cisco Smart Portal

Se zavedením servisního modelu Partner Support Service rozšiřuje společnost Cisco své služby a přináší pro své zákazníky chytré nástroje pro správu, analýzu a rozvoj sítí - tzv. Smart Services.

Představení přepínače řady Nexus 6000

Přepínač řady Nexus 6000 je nová fixní platforma nabízející vysokou hustotu L2 či L3 40G interface s podporou Ethernetu a FCoE (Fiber Channel over Ethernet).

Směrovač Cisco ASR 9001 již lze objednat

Dlouho očekávaný agregační směrovač ASR 9001 je možné objednat. Nabízí propustnost 120 Gbit/s full-duplex ve 2RU chassis.

Cisco Unified Access

Společnost Cisco představila svoji vizi konvergované sítě s cílem sjednotit drátovou, bezdrátovou a VPN komunikaci do jednotné platformy.

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"