Jako jeden z několika málo partnerů nabízíme revoluční serverovou platformou, určenou nejen pro privátní cloud - Cisco UCS neboli Cisco Unified Computing System. Cisco UCS představuje výrazné zjednodušení tradiční architektury serverů v datových centrech s použitím procesorů Intel® Xeon®. Nasazení UCS systému přináší výrazné zjednodušení fyzické infrastruktury (strukturované kabeláže), tak i snížení počtu potřebných síťových zařízení.

Cisco UCS je nabízeno ve dvou variantách - bladeové (B-Series) a rackové (C-Series) řešení. Základním konceptem Cisco UCS systému je kompletní abstrakce identity konkrétního serveru od fyzických prostředků. UCS servery jsou dále optimalizovány pro konvergovanou infrastrukturu a virtualizaci, kde nabízí možnost integrace s různými virtualizačními řešeními např. formou virtualizace síťových adaptérů.

Veškeré serverové portfolio naleznete na adrese http://www.cisco.com/go/ucs

 

Výběr informací z newsletterů:

Cisco Smart Portal

Se zavedením servisního modelu Partner Support Service rozšiřuje společnost Cisco své služby a přináší pro své zákazníky chytré nástroje pro správu, analýzu a rozvoj sítí - tzv. Smart Services.

Představení přepínače řady Nexus 6000

Přepínač řady Nexus 6000 je nová fixní platforma nabízející vysokou hustotu L2 či L3 40G interface s podporou Ethernetu a FCoE (Fiber Channel over Ethernet).

Směrovač Cisco ASR 9001 již lze objednat

Dlouho očekávaný agregační směrovač ASR 9001 je možné objednat. Nabízí propustnost 120 Gbit/s full-duplex ve 2RU chassis.

Cisco Unified Access

Společnost Cisco představila svoji vizi konvergované sítě s cílem sjednotit drátovou, bezdrátovou a VPN komunikaci do jednotné platformy.

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"