Systems Manager

Cloudové MDM řešení

  1. Přihlášení

    Umožňuje přidávat zařízení dynamicky tak jak se připojují k síti, hromadně nastavovat profily VPN, bezdrátových sítí, přidávat firemní software či omezovat použití potenciálně nebezpečných komponent v závislosti na uživatelských skupinách.
  1. Monitoring

    Lokalizazujte svá zařízení (notebooky, mobilní telefony, tablety). V reálném čase nabízí přehled o stavu zařízení, zda vyhovuje firemní politice - seznam instalovaného softwaru, stav antivirové ochrany.
  1. Zabezpečení

  2. Ochraňte svou oganizaci sítovými politikami. Zabezpečte data na zařízeních šifrováním či vzdáleným vymazáním citlivého obsahu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Můžete hned začít! Meraki Systems Manager nabízí prvních 100 licencí zdarma - více zde.

Centralizovaná správa Spravujte tisíce mobilních zařízení - telefony, tablety, notebooky i PC na jednom místě. Meraki dashboard přístupný z webového prohlížeče nebo z mobilní aplikace - snadný onboarding nových zařízení, automatizace aplikace bezpečnostních politik.

Výběr informací z newsletterů:

Cisco Smart Portal

Se zavedením servisního modelu Partner Support Service rozšiřuje společnost Cisco své služby a přináší pro své zákazníky chytré nástroje pro správu, analýzu a rozvoj sítí - tzv. Smart Services.

Představení přepínače řady Nexus 6000

Přepínač řady Nexus 6000 je nová fixní platforma nabízející vysokou hustotu L2 či L3 40G interface s podporou Ethernetu a FCoE (Fiber Channel over Ethernet).

Směrovač Cisco ASR 9001 již lze objednat

Dlouho očekávaný agregační směrovač ASR 9001 je možné objednat. Nabízí propustnost 120 Gbit/s full-duplex ve 2RU chassis.

Cisco Unified Access

Společnost Cisco představila svoji vizi konvergované sítě s cílem sjednotit drátovou, bezdrátovou a VPN komunikaci do jednotné platformy.

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"