Partneři

 

Certifikace a specializace CISCO 

Společnost Cisco je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují mezi sebou a spolupracují. Je jednou z největších globálních IT firem a dominujícím hráčem na poli síťových prvků. Více než 90 % veškerých dat na internetu putuje přes zařízení společnosti Cisco. Kromě síťových technologií Cisco rozvíjí a nabízí také vlastní systémy týmové spolupráce nebo multifunkční systémy, které umožňují přenos dat, hlasu a videa s jednotnou správou a řízením sítě.

Více informací o společnosti Cisco je k dispozici na http://www.cisco.com/.

Certifikace a specializace Cisco společnosti Networksys a.s.

 • Gold Certified Partner
 • Advanced Data Center Architecture Specialization
 • Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization
 • Advanced SP Architecture Specialization
 • Advanced Security Architecture Specialization
 • Academy Network Partner

Certifikace a specializace VMware

Společnost VMware poskytuje řešení pro virtualizaci podnikové infrastruktury, která firmám všech velikostí pomáhá dosahovat lepších výsledků v podnikání. Zákazníci se na společnost VMware, která poskytuje nejrozšířenější virtualizační platformu VMware vSphere, spoléhají při snižování investičních a provozních nákladů, zvyšování pružnosti, zajištění nepřetržitého provozu svého podnikání, posilování bezpečnosti a snižování ekologické zátěže. Společnost VMware sídlí v Silicon Valley a disponuje pobočkami po celém světě.

Více informací o společnosti VMware je k dispozici na http://www.vmware.com/.

Certifikace a specializace VMware společnosti Networksys a.s.:

 • Solution Provider - Enterprise
 • Infrastructure Virtualization Competency
 • Desktop Virtualization Competency
 • Academic Specialization

Certifikace a specializace Flowmon Networks

 

 

Flowmon Networks pomáhá firmám spravovat a zabezpečovat jejich síťovou infrastrukturu prostřednictvím moderní technologie monitorování a analýzy chování počítačových sítí na bázi datových toků (NetFlow/IPFIX). Díky řešení Flowmon získávají IT profesionálové po celém světě kontrolu nad síťovým provozem, zvyšují výkonnost aplikací a chrání své systémy před moderními kybernetickými hrozbami, které obchází tradiční zabezpečení. S vášní posouváme možnosti technologie pro viditelnost a diagnostiku počítačových sítí. Naše řešení identifikované v reportech agentury Gartner je výjimečné svým výkonem, škálovatelností a snadností používání. Proto velké společnosti, poskytovatelé datových služeb, státní organizace i menší a střední firmy po celém světě spoléhají na Flowmon, když chtějí překonat nejistotu a zajistit pořádek ve svém IT prostředí. Díky vlastnímu vývoji a výzkumu, partnerství s univerzitami a světovými technologickými lídry, jako jsou Cisco, IBM nebo Check Point, je Flowmon Networks jedna z nejrychleji rostoucích technologických firem v odvětví.

 

Více informací o společnosti Flowmon Networks je k dispozici na https://www.flowmon.com/cs

Certifikace a specializace Flowmon Networks společnosti Networksys a.s.:

 • Bronze partner

Certifikace a specializace NetApp, Inc.

Společnost NetApp, Inc. (dříve Network Appliance, Inc.) byla založena v roce 1992 v USA. Od svého vzniku se soustředí na vývoj a výrobu datových úložišť a v této oblasti patří jednoznačně ke světové špičce. Vzhledem ke stále větší důležitosti a zvyšujícímu se objemu dat, která jsou ukládána na datová úložiště různých typů, stoupá poptávka po těchto zařízeních. Díky svému zaměření na jednoduchost ovládání, spolehlivost a výkon datových úložišť dokáží produkty společnosti NetApp uspokojit potřeby každého zákazníka. Z produktů lze vybrat od malých datových úložišť s kapacitou do 4 TB, přes enterprise úložiště s kapacitou kolem 100 TB, po zařízení s kapacitou až 14 000 TB. Kde ale NetApp výrazně vybočuje z řady producentů diskových polí, jsou specifické funkcionality a softwarové vybavení diskových polí, které přinášejí velkou přidanou hodnotu do všech myslitelných řešení.

Více informací o společnosti NetApp je k dispozici na http://www.netapp.com/.

Certifikace a specializace NetApp, Inc. společnosti Networksys a.s.:

 • Gold Partner

Certifikace a specializace Dell EMC

Společnost Dell nabízí špičkové notebooky navržené s ohledem na styl, užitnou hodnotu a výkon. Firemní notebooky a firemní stolní počítače společnosti Dell přinášejí nejlepší výkon, odolnost a design ve své třídě a jsou vybaveny špičkovými řešeními pro správu informačních technologií. Herní notebooky Alienware přinášejí grafiku v rozlišení HD a nepřekonatelný výkon pro počítačové hry. Stolní počítače a počítače All-in-One jsou dostupné s celou řadou výkonných procesorů a grafických karet, které zajišťují úchvatný obraz a prémiové audio.

Více informací o společnosti Dell EMC je k dispozici na http://www.dell.com/.

Certifikace a specializace Dell EMC společnosti Networksys a.s.:

 • PartnerDirect Registered

Certifikace a specializace Veeam Software

VeeamSoftware je VMware Technology Alliance Partner nejvyšší úrovně, Microsoft Managed Partner a členem programu VMware Ready Management a poskytuje inovativní software pro prostředí VMware vSphere a pro infrastrukturu VMware.

Více informací o společnosti Veeam je k dispozici na http://www.veeam.com/.

Certifikace a specializace Veeam Software společnosti Networksys a.s.:

 • ProPartner Registered

Výběr informací z newsletterů:

Sdružení CESNET Vás zve na seminář o bezpečnosti sítí a služeb 2022

Kdy: 8. 3. 2022, 9.00-15.00

 

Kde: Online - ZOOM/YouTube

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"