Cisco Unified Access


Společnost Cisco představila svoji vizi konvergované sítě s cílem sjednotit drátovou, bezdrátovou a VPN komunikaci do jednotné platformy, s jednotnou politikou a jednotným managementem - Cisco Unified Access. Unified Access tedy tvoří tři základní prvky:

  1. Jednotná bezpečnostní politka (One Policy) - centrální místo definice jednotné politiky a její distribuovaná aplikace produktem Cisco Identity Services Engine.
  2. Jednotný management (One Management) - jednotný pohled na zařízení, uživatele a aplikace, řízení životního cyklu infrastruktury včetně automatizovaných workflow produktem Cisco Prime Infrastructure.
  3. Jednotná síť (One Network) - jednotná síťová drátová i bezdrátová infrastruktura s konzistentní funkcionalitou, inteligencí, funkcemi QoS a podporou tzv. software-defined networkingu (Cisco Open Network Envinronment).

 

V případě zájmu o pravidelné odebírání aktuálních informací ve formě newsletterů (v rozšířené podobě s více informacemi, obrázky a odkazy), můžete se zaregistrovat v pravé spodní části našich webových stránek - části „Přihlašte se k odběru newsletterů.“


Výběr informací z newsletterů:

Cisco Smart Portal

Se zavedením servisního modelu Partner Support Service rozšiřuje společnost Cisco své služby a přináší pro své zákazníky chytré nástroje pro správu, analýzu a rozvoj sítí - tzv. Smart Services.

Představení přepínače řady Nexus 6000

Přepínač řady Nexus 6000 je nová fixní platforma nabízející vysokou hustotu L2 či L3 40G interface s podporou Ethernetu a FCoE (Fiber Channel over Ethernet).

Směrovač Cisco ASR 9001 již lze objednat

Dlouho očekávaný agregační směrovač ASR 9001 je možné objednat. Nabízí propustnost 120 Gbit/s full-duplex ve 2RU chassis.

Cisco Unified Access

Společnost Cisco představila svoji vizi konvergované sítě s cílem sjednotit drátovou, bezdrátovou a VPN komunikaci do jednotné platformy.

Přihlašte se
k odběru newsletterů:

zde prosím vyplňte kolonky

Kontrolní otázka:
zadejte prosím slovy, kolik je
pět plus pět

Partnerství a certifikace:

Cisco VMware Veeam Flowmon Dell NetApp

"NAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOMUNIKACI"